Кличко про справу НАБУ: Нехай перевіряють

<p>«Цій «новині» вже майже три тижні. І зараз так звані «друзі» розганяють її вже не першою хвилею в інформаційному полі», — повідомив Кличко Об этом сообщает <a href=32kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Кличко про справу НАБУ: Нехай перевіряють">

«Цій «новині» вже майже три тижні. І зараз так звані «друзі» розганяють її вже не першою хвилею в інформаційному полі», — повідомив Кличко

«І мені дуже смішно, що там йдеться ще й про нібито держзраду», — підкреслив мер Києва


Інформації про те, що НАБУ відкрило провадження щодо мера Києва Віталія Кличка та його двох заступників навмисне надають сенсаційного характеру в інформаційному полі.


Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Україна».


«Цій «новині» вже майже три тижні. І зараз так звані «друзі» розганяють її вже не першою хвилею в інформаційному полі. Неназваний скаржник — фізична особа — звернувся до суду, щоб той зобов’язав НАБУ відкрити провадження», — повідомив Кличко.


«Перспективи ця справа не має, я переконаний. І мені дуже смішно, що там йдеться ще й про нібито держзраду. Нехай перевіряють», — підкреслив мер Києва.


Раніше ЗМІ повідомили, що Національне антикорупційне бюро України відкрило справу про можливу державну зраду і розкрадання щодо мера Києва Віталія Кличка та його двох заступників.


Мова йде про можливу держзраду і розкрадання бюджетних коштів при забудові Києва з боку Кличка і його заступників.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/kyiv/news/klichko-pro-spravu-nabu-nehay-pereviryayut-638189.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя