Глава Нацбанку назвав валютні коливання «закономірним процесом»

<p>Зараз в Україні є кілька сезонних факторів, які фундаментально впливають на курс гривні Об этом сообщает <a href=delo-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Глава Нацбанку назвав валютні коливання «закономірним процесом»">

Зараз в Україні є кілька сезонних факторів, які фундаментально впливають на курс гривні

«Коли відбувається коливання в певних діапазонах, це нормальна ситуація як для бізнесу, так і центрального банку», — заявив Смолій


Коливання курсу гривні, яке спостерігається останнім часом, є закономірним процесом, враховуючи політику гнучкого курсоутворення, що проводиться Нацбанком.


Про це заявив глава НБУ Яків Смолій, пише «Уніан».


«Коливання в ту або іншу сторону — це закономірний процес. Так і має працювати ринок. Коли відбувається коливання в певних діапазонах, це нормальна ситуація як для бізнесу, так і центрального банку, який регулює цю політику», — сказав він.


При цьому Смолій додав, що зараз в Україні є кілька сезонних факторів, які фундаментально впливають на курс гривні. Це валютні надходження експортерів агропродукції, які істотно зросли, а також вкладення нерезидентів у цінні папери уряду, які на початок року зросли до $3 мільярдів.


Нагадаємо, головний експерт Ради Національного банку України Віталій Шапран заявив, що зниження курсу української гривні до долара в останні дні після практично безперервного зміцнення протягом вересня зумовлене зниженням припливу валюти від нерезидентів в облігації внутрішньої державної позики.


Читайте також статтю:
  • Кому потрібна дорога гривня?    Джерело статті: “http://glavcom.ua/economics/finances/glava-nacbanku-nazvav-valyutni-kolivannya-zakonomirnim-procesom-630007.html”

    ТОП новости

    Вход

    Меню пользователя